Remont biura (ul. Matuszewska)

/ 10.09.2016

Oto Kolejny post w Naszym portfolio ! W niniejszej publikacji opowiemy Państwu o remoncie biura i ciekawych rozwiązaniach zwiększenia przestrzeni za pomocą ścian akustycznych.

Cel: Przeprowadzenie prac remontowych w budynku biurowym w Warszawie. Malowanie ścian, układanie wykładziny, montaż drzwi, ściany akustyczne, montaż sufitów podwieszanych, montaż ścian działowych.

Zakończenie malowania ścian:

Każde pomieszczenie biurowe malowane było w różnym kolorze. Kolory przewodnie jakich użyliśmy to biały i kremowy. ścianka akustyczna była zamawiana na wymiar, dzięki temu szybko, łatwo i bez żadnych problemów zamontowaliśmy drzwi które idealnie komponują się z odcieniem białości i kremu.

Zakończenie układania wykładziny:

Wykładzina dywanowa, którą zastosowaliśmy w biurze została dobrana zgodnie z wymaganiami klienta.

Montaż przesuwnych ścian akustycznych:

Nasz zespół pomoże Wam zapomnieć o przykrych doświadczeniach i zaoszczędzi Wasze nerwy,czas i co najważniejsze pieniądze. Dzięki pracy przy najlepszych i najnowocześniejszych technikach budownictwa, dążymy do osiągnięcia celu zadowolonego klienta i jak najlepszych wyników pracy przy remoncie i wykończeniu.Profesjonaliści budowlani są dostępni pod numerem telefonu +48 733 751 047