Remont mieszkania w Warszawie. Minimalizm. Loft.

/ 13.10.2016

To mieszkanie, w którym przeprowadziliśmy remont, nie jest całkiem zwykłe ale życzenie klienta zostało zrealizowane. ściana, która jest bardzo zbliżona i przypominająca ścianę betonową.

Szczególną uwagę zwraca na siebie rura dekoracyjna, która uzupełnia projekt w obecnie modnym stylu “lotf”

Wynik remontu przeszedł najśmielsze oczekiwania klienta, który jest bardzo zadowolony z efektu końcowego.

Projekt i remont łazienki został zrealizowany w stopniu minimalistycznym i prostym, z użyciem kolorów i elementów z całego wystroju mieszkania. Wykorzystaliśmy kilka rodzajów płytek, podkreślających styl, jak widać na załączonym zdjęciu użyliśmy tekstury betonu i głębokiej czerni. Meble zostały przygotowane i zamontowane ze stylowych szafek pod umywalkę z wykorzystaniem naturalnego drewna.

I oczywiście, proszę zwrócić uwagę na oryginalne oświetlenie LED w łazience, które zostało zaprojektowane i zamontowane zgodnie z życzeniem klienta.

Dlaczego ten remont mieszkania i stylistyka są naprawdę proste?

Projekt tego obiektu utrzymany jest w minimalistycznym i designerskim stylu. Naszym zdaniem bardzo praktyczne rozwiązanie na każdy nastrój. Ten stylowy apartament pięknie komponuje się z jasnymi meblami w różnych kolorach i odcieniach. W kolejnych artykułach, pokażemy wam jak projekty z takiej stylizacji mogą się diamentalnie różnić od siebie i wyglądać na naprawdę drogie ale przy tym wykonaniu kosztować naprawdę tanio.Profesjonaliści budowlani są dostępni pod numerem telefonu +48 733 751 047