Zaczynamy remont restauracji — pizzeria na Tadeusza Rechniewskiego 11

/ 20.11.2016

Wizualizacja wykonanego projektu restauracji

wiz1

Zadanie: zrobić w pełni funkcjonalny lokal pod pizzerię. Wszystkie prace wykończeniowe, w tym instalacyjne elektryczne (z montażem punktu elektrycznego).Stan obiektu: nowy lokal, z gotowymi podłogami pod prace wykończeniowe (układanie płytek) — wylewka betonowa. Surowe ściany wykonane z gazobetonu.

Wykaz prac: montaż płyt gipsowo-kartonowych ścian działowych i ścian, montaż przedściaków, montaż sufitów gipsowo-kartonowych typu armstrong, układanie płytek podłogowych, układanie płytek ściennych, montaż oświetlenia, malowanie ścian, malowanie sufitów, koordynacja i kontrola prac podwykonawcy wentylacji.

Renowacja restauracji – wchodzimy na obiekt:

Pierwotnie pomieszczenie przeznaczone dla gastronomii, dlatego wszystkie prace muszą być wykonane z zachowaniem wszystkich norm i wymagań do możliwości dalszego urządzenia prawidłowego funkcjonowania restauracji, zgodnie ze standardami Unii europejskiej.

Elektryczna  osłona przekazana przez dewelopera, powinna być przeniesiona do innego pomieszczenia, w związku z tym, że w przyszłości to pomieszczenie będzie służyć jako łazienka dla gości restauracji.

Zbieranie i przygotowanie do montażu elektrycznego tablicy:

zbieranie_montaz_skrzynki_elektrycznej

Montaż skrzynki elektrycznej w trakcie. Zamontowanie zestawu akcesoriów wymaga szczególnej staranności i umiejętności, ponieważ jesteśmy perfekcjonistami i chcemy, aby wszystko było dokładne i zrozumiałe.

Następnie montujemy na DEAN-reiki sprzęt ściśle zgodnie z projektem schematu, który wstępnie został zaprojektowany z uwzględnieniem specyfikacji pomieszczenia.

Jak widać na zdjęciu —okablowanie jest już zakończone powodzeniem.


W takim wydaniu proces naprawy i budowy na danym obiekcie pokażemy już podłączoną i pracującą skrzynkę, a także zademonstrujemy proces budowy i montażu płyt gipsowo-kartonowych konstrukcji i naprawy kuchni restauracji.

Bądź na bieżąco ! :)