O nas

OLES PROJECT — firma z sukcesami oraz międzynarodowym doświadczeniem w realizacji projektów, która profesjonalnie tworzy i realizuje pomysły dla Państwa biznesu. W skład naszej firmy wchodzą niezależni profesjonaliści, ukierunkowani na ZADOWOLENIE NASZYCH KLIENTÓW!

Profil naszej działalności:

  • Wykończenia biur oraz lokali użytkowych
  • Projektowanie
  • Dystrybucja wykładzin i sufitów podwieszanych

Naszym celem jest tworzenie niezawodnych relacji z Klientami. Zapewniamy szybkie i profesjonalne wykonanie każdego zlecenia, o dowolnej trudności w maksymalnie krótkich terminach oraz atrakcyjnych cenach, co potwierdzają sukcesy i rozwój naszych Klientów.

Naszą misja: Nasz zespół jest zawsze otwarty na nowych współpracowników oraz klientów. Nasze ceny są przystępne, a nasi kontrahenci zawsze otrzymują dokładną i prawidłową informację o wybranych wyrobach czy usługach. Dobre relacje pomiędzy naszą firmą i klientami zbudowane są na podstawie wzajemnego szacunku i zaufania. Nasz technologicznie zespół projektantów, inżynierów i pracowników budowlanych w danej sferze pozwala firmie wykonywać zadania o każdym stopniu trudności. Klienci naszej firmy wiedzą, że dbają o nich najlepsi profesjonaliści!

 

Zaufałi nam

hb

 

NASZ ZESPÓŁ

Sergiej Bolebrukhhb

Sergiej Bolebrukh

Prezes Zarządu sergii@olesproject.pl
Oleg Bolebrukhhb

Oleg Bolebrukh

Członek Zarządu oleg@olesproject.pl
Maciej Smolarskihb

Maciej Smolarski

Kierownik robót m.smolarski@olesproject.pl
Justyna Czyżykhb

Justyna Czyżyk

Specialista ds. rozwoju j.czyzyk@olesproject.pl
Sylwia Michalskahb

Sylwia Michalska

Kierownik biura s.jankowska@olesproject.pl
Jerzy Romanukehb

Jerzy Romanuke

Marketing biuro@olesproject.pl