Firma budowlana i wykończeniowa – Warszawa | Oles Project

OLES PROJECT to firma wykończeniowo-budowlana z wieloma sukcesami na koncie. Posiadamy międzynarodowe doświadczenie w projektowaniu i realizowaniu usług remontowych oraz wykończeniowych dla różnych rodzajów przedsiębiorstw. Nasza kadra składa się z niezależnych i wykwalifikowanych profesjonalistów, ukierunkowanych na Państwa zadowolenie! Każdy etap pracy, taki jak projektowanie, wykonanie usługi oraz aranżacja wnętrza, powierzamy innemu zespołowi, który jest wyspecjalizowany w danej dziedzinie. Dzięki temu nasze usługi są świadczone na najwyższym poziomie, a Państwo mogą cieszyć się wymarzonym efektem.

Profil naszej działalności:

  • Projektowanie wnętrz dla restauracji, sklepów, biur oraz innych lokali użytkowych
  • Wykonywanie prac wykończeniowych oraz remontowych
  • Aranżacja wnętrz
  • Dystrybucja wykładzin i sufitów podwieszanych

Zadowolenie klientów jet dla nas priorytetem

Naszym celem jest tworzenie niezawodnych relacji z klientami. Jako profesjonalna firma budowlana, zapewniamy szybkie i dokładne wykonanie każdego zlecenia w możliwie szybkim czasie oraz w przystępnej cenie. Potwierdzeniem naszych sukcesów są pozytywne opinie wystawione przez naszych zadowolonych klientów, którzy rozwinęli swoje przedsiębiorstwa we wnętrzach stworzonych przez nas.

Doskonała jakość

Jesteśmy firmą wykończeniową, która stawia na najwyższą jakość wykonywanych usług. Chcemy, aby wnętrza, które oddajemy Państwu do użytku, dobrze służyły przez bardzo wiele lat. Wykonujemy naszą pracę solidnie i rzetelnie.

Nasza misja: Nasz zespół jest zawsze otwarty na nowych współpracowników oraz klientów. Nasze ceny są przystępne, a nasi kontrahenci zawsze otrzymują dokładną i prawidłową informację o wybranych wyrobach czy usługach. Dobre relacje pomiędzy naszą firmą i klientami zbudowane są na podstawie wzajemnego szacunku i zaufania. Nasz zespół projektantów, inżynierów i pracowników budowlanych wykonuje zadania o każdym stopniu trudności, podejmuje się nietypowych wyzwań, które odrzucają inne firmy budowlane. Klienci naszej firmy wiedzą, że dbają o nich najlepsi profesjonaliści!

 

 

Zaufali nam

hb

 

NASZ ZESPÓŁ

Sergiusz Bolebrukhhb

Sergiusz Bolebrukh

  Prezes Zarządu  
Oleg Bolebrukhhb

Oleg Bolebrukh

  Członek Zarządu
Adam Malinowskihb

Adam Malinowski

  Inżynier budowy  
Karol Dąbkowskihb

Karol Dąbkowski

  Kierownik ds. klima-went
Dominika Pachelskahb

Dominika Pachelska

  Asystentka biura  
Sylwia Michalskahb

Sylwia Michalska

  Kierownik biura  
Jerzy Romanukehb

Jerzy Romanuke

  Marketing