Wykończenia wnętrz

Wykończenia wnętrz restauracji to ogromne wyzwanie, którego chętnie się podejmujemy, aby tworzyć piękne i klimatyczne miejsca do, których klienci będą wracać z przyjemnością. Przyjmujemy wszystkie zlecenia, nawet te najbardziej skomplikowane i gwarantujemy zadowolenie z efektu końcowego.

Doskonale wiemy, że restauracja to miejsce, gdzie przychodzi się nie tylko zjeść, ale też odpocząć lub spotkać z przyjaciółmi. Dlatego uważamy, że wygląd wnętrz lokali gastronomicznych pełni bardzo ważną funkcję. Nasze prace wykończeniowe wykonujemy solidnie i terminowo, w oparciu o wykonany wcześniej projekt. Na etapie planowania uwzględniamy wszystkie Państwa pomysły oraz proponujemy rozwiązania, które będą w pełni funkcjonalne. Zależy nam, aby efekt końcowy był zgodny z Państwa wizją. Nasz wykwalifikowany zespół planuje każdy szczegół tak, aby podczas pracy wykończeniowej nie wystąpiły żadne przeszkody. Wybieramy najlepszy rodzaj ogrzewania, materiały wykończeniowe, planujemy rozprowadzenie instalacji i wszystko konsultujemy z Państwem, zanim zaczniemy pracę.

 

Zaufali nam

hb

Najwyższa jakość wykończenia wnętrz restauracji

Nasz zespół zajmujący się wykończeniem wnętrz składa się z wykwalifikowanych pracowników, którzy są mistrzami w swoim fachu. Każdy etap pracy wykonujemy solidnie i dokładnie, aby po oddaniu lokalu do użytku, nie wystąpiły żadne problemy. Pracując przy wykończeniu restauracji, bierzemy pod uwagę fakt, że będzie to miejsce często odwiedzane, dlatego nie idziemy na kompromisy, jeśli chodzi o jakość wybieranych materiałów oraz wykonywania usługi.

Nasi fachowcy zrealizują nawet najbardziej skomplikowane i nietypowe wizje. Podczas pracy używają tylko nowoczesnych technologii oraz kierują się swoim doświadczeniem i wiedzą. Pozwala to na terminowe wykonanie usługi.

Estetyka i funkcjonalność wykończenia wnętrz

Podczas projektowania oraz wykonywania wykończenia myślimy zarówno o estetyce, jak i o funkcjonalności wnętrza. Dobieramy rodzaje farb i podłóg odporne na zabrudzenia, aby łatwo można je było utrzymać w czystości. Zależy nam, aby Państwa lokal wyglądał, jakby był świeżo po remoncie przez bardzo długi czas.

Nasze prace obejmują całe powierzchnie lokalów, zarówno część dla klientów, jak i kuchnie, pomieszczenie dla pracowników oraz toalety. Każdy z tych elementów wykonujemy z równie wysoką starannością, aby wnętrze tworzyło spójną całość.

Zwieńczeniem prac wykończeniowych jest aranżacja, dobór odpowiednich mebli oraz dekoracji. Nasz zespół profesjonalnych projektantów z przyjemnością będzie Państwu doradzał również na tym etapie. Pomożemy dobrać wszystkie detale, tak, aby spełniały Państwa oczekiwania zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności i trwałości. Doradzamy Państwu w kwestii mebli, oświetlenia i dekoracji, oraz zajmujemy się montażem tych elementów.

 

 

Referencje naszych klientów