Remont lokalu usługowego

W szerokiej gamie naszych usług znajdą Państwo również ofertę remontu lokalu usługowego. Jest ona dedykowana wszystkim przedsiębiorcom, którzy chcą wyremontować lub wykończyć swoje pomieszczenie, w którym prowadzą biznes. Nasz zespół profesjonalistów zadba o to, aby wnętrze oddane do użytku spełniało wszystkie oczekiwania klienta. Niezależnie od tego, jaki biznes Państwo prowadzą, zatroszczymy się o funkcjonalność oraz estetykę przestrzeni.

 

 

Zaufali nam

hb

 

Dobry projekt fundamentem przedsięwzięcia

Od pierwszego etapu naszej współpracy, przykładamy ogromną wagę do tego, aby byli Państwo zadowoleni z efektu końcowego. Wykwalifikowany zespół projektantów tworzy profesjonalny projekt pracy. Przed jego rozpoczęciem, konsultujemy się z Państwem. Chcemy dowiedzieć się jak najwięcej o przeznaczeniu lokalu, Państwa wizji oraz pomysłach. Po zakończeniu projektu również zależy nam na jego akceptacji przed rozpoczęciem pracy.

Generalny remont

Wykonujemy wszystkie prace remontowe oraz wykończeniowe. Z przyjemnością podejmujemy się nawet trudnych zadań, wymagających przeprowadzenia całkowitego remontu. Zakres naszych usług obejmuje wszystkie czynności, które są potrzebne do całkowitej odnowy wnętrza. Oferujemy m.in. wymianę podłóg, okien, tynkowanie, malowanie, prace instalacyjne i wiele innych. Wszystkie usługi wykonujemy na podstawie wcześniejszego, przemyślanego projektu. Dzięki zastosowaniu najlepszego sprzętu, wykonujemy naszą pracę w najszybszym możliwym tempie. Przed jej rozpoczęciem ustalamy termin zakończenia i nie dopuszczamy do sytuacji, w której mógłby się on przesunąć. Szanujemy Państwa czas oraz plany związane z prowadzeniem działalności. Wykończenia lokali użytkowych przeprowadzamy z najwyższą starannością oraz dbałością o szczegóły.

Profesjonalne doradztwo

Nasz doświadczony zespół z przyjemnością doradzi Państwu w kwestii wyposażenia lokalu usługowego, bez względu na to, czy jest to salon fryzjerski, czy warsztat samochodowy. Pomożemy z wyborem najlepszego wyposażenia, spełniającego wszelkie wymogi BHP, zapewniającego zadowolenie pracowników oraz klientów.

Wystrój wnętrza na medal

Ostatnim etapem naszej pracy jest aranżacja wnętrz oraz dobranie dekoracji i oświetlenia odpowiedniego dla Państwa firmy. Pracują dla nas wykwalifikowani architekci wnętrz, którzy świetnie znają się na trendach oraz wiedzą jak stworzyć takie wnętrze, do którego klienci będą chętnie wracali.

 

Referencje naszych klientów