Budowa i prace wykończeniowe biura

W swojej bogatej ofercie posiadamy również usługi wykończeniowe dla biur. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że miejsce pracy to szczególna przestrzeń, która musi być nie tylko funkcjonalna i estetyczna, ale też przyjazna dla pracowników, ponieważ spędzają w niej znaczną ilość czasu. Zakładamy, że dobrze zaprojektowane i wykonane biuro wpływa pozytywnie na efektywność osób, które w nim pracują.

 

 

Zaufali nam

hb

 

Projekt

Współpracę rozpoczynamy od wykonania idealnego projektu. Aby tego dokonać konsultujemy się z Państwem w sprawie wszystkich szczegółów. Bierzemy pod uwagę charakter firmy, wielkość powierzchni oraz budżetu inwestora. Dobieramy najlepsze rozwiązania grzewcze, oświetleniowe i instalacyjne, tak, aby biuro było w pełni funkcjonalne. Jesteśmy otwarci na wszystkie Państwa pomysły dotyczące projektu, nawet te najbardziej nietypowe. Stawiamy na oryginalne i nowoczesne wnętrza, do których pracownicy z przyjemnością wracają.

Budowa biura

Jeżeli nie są Państwo zainteresowani zakupem lokalu ani budowaniem budynku od podstaw, warto rozważyć kupno pawilonu modułowego. To rozwiązanie idealnie sprawdza się w przypadku biur. Montaż pawilonu zajmuje znacznie mniej czasu niż budowa od podstaw. Jego zaletą jest również oryginalny i nowoczesny wygląd. Nasi wykwalifikowani specjaliści z przyjemnością doradzą Państwu oraz rozwieją wszystkie wątpliwości związane z nabyciem pawilonu. Jeśli podejmą Państwo decyzję, zajmiemy się montażem modułów.

Prace wykończeniowe biura

Po wykonaniu i zaakceptowaniu projektu, przystępujemy do realizacji prac wykończeniowych. Dzięki współpracy z wykwalifikowaną kadrą oraz używaniu najlepszych narzędzi, technologii i materiałów, usługę wykonujemy szybko i profesjonalnie. Zwracamy uwagę na każdy szczegół, począwszy od zamontowania instalacji, kończąc na malowaniu ścian, montażu oświetlenia i dekoracji. Naszą pracę wykonujemy w całkowitej zgodności z projektem. Zależy nam na tym, aby wszystkie elementy wykończenia biura były wykonane solidnie i estetycznie. Proponujemy rozwiązania, które będą ułatwiały utrzymywanie czystości w miejscu pracy.

Aranżacja biura

Ostatnim etapem prac wykończeniowych jest aranżacja biura. Chcemy, aby siedziba Państwa firmy odzwierciedlała jej wartości oraz profil działalności. Swoimi aranżacjami nadajemy wnętrzom niepowtarzalnego charakteru. Doskonale wiemy, że bardzo ważnym elementem wykończenia biura jest oświetlenie, ponieważ ma ono duży wpływ na nastrój oraz nieodpowiednio dobrane może być szkodliwe dla oczu pracowników. My nie dopuszczamy do takiej sytuacji i w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie, tworzymy odpowiednio oświetlone wnętrza. Pomagamy również dobrać odpowiednie meble biurowe, zgodne z przepisami BHP. Pracują dla nas najlepsi architekci wnętrz, którzy pomogą Państwu wybrać również piękne dekoracje podkreślające estetykę wnętrza.

Referencje naszych klientów