Remont hotelu

Hotel to szczególne miejsce, gdzie bardzo ważną rolę odgrywa zarówno doskonała aranżacja, jak i funkcjonalność pomieszczeń, dlatego jego remont jest niełatwym zadaniem. Oles Project to firma składająca się z samych profesjonalistów, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Z przyjemnością podejmiemy się remontu hotelu, służąc Państwu pomocą i wsparciem na każdym etapie pracy. 

 

 

Zaufali nam

hb

 

Niepowtarzalny projekt

Przed rozpoczęciem pracy, wykonujemy szczegółowy projekt usługi. Aby go wykonać, dokładnie ustalamy, co chcą Państwo zmienić oraz jak wyobrażają sobie końcowy efekt. Uwzględniamy wszystkie Państwa pomysły oraz proponujemy najlepsze rozwiązania, w każdej kwestii remontowej. Uważamy, że hotel powinien charakteryzować się niepowtarzalnym klimatem, który będzie przyciągał gości i tym właśnie się kierujemy już na etapie projektowania.

Terminowe i profesjonalne wykonanie

Oferujemy Państwu szeroką gamę usług remontowych, które pozwolą całkowicie odmienić nawet bardzo stare i zniszczone wnętrze. Wykonujemy prace instalacyjne, malowanie, tynkowanie, murowanie oraz wiele innych czynności umożliwiających uzyskanie wymarzonego efektu. Wybieramy dla Państwa rozwiązania, które ułatwią utrzymywanie czystości, aby hotel przez długi czas wyglądał, jakby był tuż po remoncie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w przypadku prac remontowych w obiektach tego rodzaju, bardzo ważny jest czas wykonywania usługi, aby nie byli Państwo stratni w związku z zamknięciem działalności na czas remontu. Prace wykonujemy w możliwym najszybszym tempie oraz z zachowaniem ustalonego wcześniej terminu. Umożliwiają nam to doskonałe narzędzia oraz specjalistyczna wiedza naszej kadry. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych fachowców, którzy są pasjonatami swojej pracy i wykonują ją rzetelnie oraz zgodnie z ustalonym wcześniej projektem.

Profesjonalne doradztwo w sprawie aranżacji

Hotel to miejsce, do którego powinno się wracać z przyjemnością. Jednym z elementów, który to zapewni, jest świetny wystrój wnętrza. Przyjemny klimat sprawi, że Państwa hotel zdobędzie grono stałych gości, a także będzie polecany nowym klientom. Zarówno pokoje, jak i korytarze, oraz przestrzenie wspólne powinny być dopracowane w każdym calu. Bardzo ważny jest dobór kolorystyki. Wszystkie pomieszczenia powinny być spójne. Z przyjemnością pomożemy dobrać Państwu odpowiednie meble i dekoracje, zajmiemy się również ich montażem. Kluczową dla nas kwestią, jest również dobór odpowiedniego oświetlenia. Pomagamy wybrać ekologiczne i efektowne rozwiązania.

Referencje naszych klientów