Firma wykończeniowa sklepy

Jedną z usług oferowanych przez Oles Project jest remont oraz wykańczanie sklepów. Jako profesjonalna firma wykończeniowa, proponujemy Państwu współpracę obejmującą wszystkie czynności związane z odnowieniem lub wykończeniem wnętrza. Przyjmujemy do realizacji wszystkie prace, bez względu na wielkość powierzchni oraz rodzaj zabudowy, w której znajduje się lokal. Uwielbiamy wyzwania oraz okazje do wykazania się naszym doświadczeniem, dlatego sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

 

 

Zaufali nam

hb

 

Od podstaw

Pragniemy współpracować z Państwem od podstaw. Przed rozpoczęciem remontu lub prac wykończeniowych, tworzymy szczegółowy projekt uwzględniający wszystkie szczegóły naszej pracy. Dobieramy odpowiednie materiały oraz proponujemy najlepsze rozwiązania, zarówno w kwestiach technicznych, jak i aranżacyjnych. Wykonując projekty dla sklepów, bierzemy pod uwagę profil działalności oraz Państwa pomysły. Naszym priorytetem jest stworzenie funkcjonalnego wnętrza, z którego będą zadowoleni Państwo oraz klienci. Proponujemy przystępne ceny oraz dopasowujemy ofertę do Państwa budżetu.

Remont sklepu

W każdym lokalu, prędzej czy później przychodzi czas na remont. My doskonale wiemy, że jest to sytuacja niekomfortowa dla właściciela sklepu, ponieważ wiąże się z koniecznością zamknięcia działalności na czas prac remontowych. Zależy nam na tym, aby nie ponosili Państwo dużych strat związanych z tym okresem, dlatego wykonujemy naszą pracę w jak najszybszym możliwym tempie. Przed rozpoczęciem usługi, informujemy, w jakim terminie ją zakończymy i konsekwentnie się go trzymamy.

Wykończenie sklepu

Oles Project oferuje również usługi wykończeniowe dla sklepów. Wspólnie z Państwem planujemy zagospodarowanie przestrzeni i ściśle trzymamy się tego planu. Nasza wykwalifikowana kadra spełnia swoje obowiązki z maksymalną dokładnością i dbałością o szczegóły, tak, aby po oddaniu lokalu do użytku wszystko działało sprawnie i bez przeszkód. Używamy najlepszych narzędzi oraz świetnych materiałów dla najwyższego poziomu zadowolenia klientów.

Aranżacja

Za każdym razem staramy się o to, aby efekt końcowy przekroczył Państwa oczekiwania. Chętnie doradzamy w sprawie oświetlenia, wyposażenia oraz dekoracji. Proponujemy funkcjonalne rozwiązania, które pozwalają jednocześnie eksponować towar oraz oszczędzać miejsce. Tworzymy takie wnętrza, w których klienci z przyjemnością robią zakupy.

 

Referencje naszych klientów